پرده بارون دیزاین

پرده شید تصویری

پرده شید تصویری یک نمونه از پرده شید است که می توان طرح دلخواه مشتری را بر روی آن چاپ کرد. قابلیت چاپ طرح بر روی این پرده به دو صورت یکرو و دورو می باشد و طرح مورد نظر، طبق نظر مشتری که می خواهد تصویر در دو طرف پرده قابل رویت باشد و یا یک طرف آن، چاپ می شود.

پرده شید تصویری یکرو

در این مدل پرده، تصویر چاپی فقط از یک طرف قابل دیدن است. از این مدل شید تصویری بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که نسبت به پرده از بیرون دیدی وجود نداشته باشد. مانند پنجره اتاق ها و یا ورودی برخی مکان ها.

پرده شید تصویری یکرو

یکی دیگر از کاربردهای پرده شید تصویری یکرو در مراکز اداری، مراکز خرید و فروشگاه ها است که از آن برای تبلیغات استفاده می کنند و آن را رو به بیرون قرار می دهند تا عابرین بیرون، تبلیغات را ببینند.

پرده شید چاپی دورو

در این مدل از پرده شید تصویری، تصویر از دو طرف پرده قابل مشاهده است و برای مکان هایی مانند اپن آشپزخانه، ویترین مغازه ها و مکان هایی اینچنین که پرده از دو طرف دید دارد استفاده می شود.

ویژگی هایی شید رول تصویری

  • امکان چاپ طرح دلخواه در ابعاد مورد نظر
  • امکان چاپ تصویر به صورت یک طرفه و یا دو طرفه
  • کمترین طول برای پرده شید تصویری یک متر و مجموعاً یک و نیم متر مربع و کمترین عرض برای آن 3 متر بدون محدودیت در ارتفاع محاسبه می شود
  • قابل شستشو
  • مقاومت بالای رنگ پرده در برابر نور و دمای بالا

سایه روشن در پرده تصویری

برای اینکه در منزل خود سایه روشنی زیبا داشته باشید، می توانید از پرده شید استفاده کنید. کاربرد این پرده به گونه ای است که برای ایجاد سایه از آن استفاده می کنند. جنس پرده شید به گونه ای است که باعث ایجاد تاریکی مطلق نمی شود و فقط سایه روشنی در محیط به وجود می آورد که باعث هر چه زیباتر دیده شدن محیط می شود. حال اگر از یک پرده شید تصویری استفاده کنید، زیبایی خانه تان چند برابر می شود.

پرده شید ساده:
پرده های شید ساده و بدون طرح نیز طرفداران بسیاری دارند. از آنجا که این پرده ها ساده هستند به راحتی می توان از آن ها در کنار عناصر تزئینی دیگر استفاده کرد. همچنین می توان از این پرده ها در ترکیب با پنل های مخمل جلوی پرده، فضایی زیبا و رمانتیک خلق کرد.

پرده های شید چه زمانی که کاملاً باز هستند و چه زمانی که رول می شوند، زیبایی خاص خود را دارند. مثلاً بعضی از مدل های پرده شید زمانی که جمع می شوند شکل چین پلیسه به خود می گیرند و یا بعضی مدل ها به صورت چین های افقی نمایان می شوند.

در هر صورت استفاده از شید، نمای بسیار زیبا و کلاسیکی به منزل می دهد چرا که علاوه بر زیبایی که این پرده دارد، به آسانی قابل ست شدن با سایر عناصر موجود در محیط اطراف خود می باشد. پرده شید تصویری یا فتوشید و همچنین شید های ساده یک انتخاب ساده و زیبا برای خانه شما است. علاوه بر ویژگی هایی که به آن اشاره کردیم، باید بگوییم که قیمت شید تصویری بسیار مناسب است و از این جهت انتخاب آن از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

پرده شید تصویری

انواع پرده شید:
پرده های شید در مدل های مختلفی موجود می باشند. مانند شید تکی، شید روز و شب یا دبل، شید رول، شید بالونی، شید رومی، شید بامبو، شید زبرا و…، که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

شید تکی:
پرده شید معمولی یا تکی، یکی از مدل های ساده و پر استفاده از شید است که معمولاً از آن در اماکن مسکونی و ادارت استفاده می شود. این پرده از یک لایه پارچه به رنگ دلخواه و یک زنجیر که از آن برای باز و بسته کردن پرده استفاده می کنند تشکیل شده است. قیمت شید تکی از شید شب و روز ارازن تر است.

شید دبل:
شید شب و روز یکی از خلاقانه ترین مدل های پرده شید است. در ساختمان این پرده دو لایه ضخیم و توری به کار رفته است که هر کدام بوسیله زنجیری مجزا باز و بسته می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا از هر کدام به صورت جداگانه استفاده کنید. لایه ضخیم به عنوان آستری استفاده می شود تا جلوی عبور نور خورشید را بگیرد. لایه توری به عنوان قسمت رویی پرده استفاده می شود که می توانید از آن برای روشنایی خانه استفاده کنید.

استفاده از پرده شید دبل در مناطقی که آب و هوای خشک دارند، انتخاب مناسبی است، زیرا در این مناطق باید از پرده های مقاوم به تابش نور استفاده کرد. بنابراین می توانید از پرده شید شب و روز در این مناطق و مخصوصاً در فصل گرم سال استفاده کنید تا وسایل خانه مانند فرش و مبل و کفپوش و… بور نشود.

شید رول:
از این مدل پرده برای پنجره های بزرگ استفاده می کنند تا از ورود اشعه های خورشید جلوگیری کنند. برای محیط هایی که نور کمتری دارند از پرده شید رول با ضخامت کم استفاده می شود و برای فضاهای پرنور از شیدهای ضخیم تر استفاده می شود. این پرده ها در تنوع طرح و رنگ بسیاری تولید می شوند. علاوه بر آن می توانید تصویر دلخواه خود را نیز بر روی پرده چاپ کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

شید بالونی:
شکل ظاهری این پرده با سایر مدل های شید متفاوت است. تنوع طرح و رنگ شیدهای بالونی زیاد است و همچنین برای انواع محیط های رسمی و غیر رسمی مناسب است. با این وجود بهتر است قبل از خرید این پرده از متناسب بودن آن با دکوراسیون محیط اطمینان حاصل کنید. این پرده ها دارای بندهایی هستند که توسط حلقه های پشت پرده، باز و بسته می شوند. این پرده هنگام باز بودن به شکل چین های پف دار دیده می شود که در هنگام جمع شدن به شکل بالن های کوچک خودنمایی می کند.

شید رومی:
این مدل پرده که رومن شید نیز نام دارد، یکی از زیباترین مدل پرده های شید است. از رومن شید می توان در فضاهای مختلف اعم از مسکونی، تجاری و اداری استفاده کنید. تنوع این پرده ها بسیار زیاد است و از این رو به راحتی با دکوراسیون محیط هارمونی پیدا می کنند. از ترکیب رومن شید با پرده های ساده می توانید یک فضای زیبا بسازید. به عنوان مثال می توانید از شید رومی برای پشت پرده استفاده کنید و برای لایه رویی پرده ای با پارچه تور یا حریر انتخاب کنید.

استفاده از رومن شید به عنوان پشت پرده، خصوصاً برای فضاهایی که بیشتر به کنترل نور احتیاج دارند و همچنین برای حفظ حریم شخصی، یک انتخاب شایسته است. علاوه بر این از این پرده به عنوان عایق صدا نیز استفاده می کنند. نحوه بسته شدن رومن شید مانند پرده آکاردئونی است. در مورد شستشوی این پرده ها باید بگوییم که شستن آنها کمی دشوار است اما بعضی از مدل های آن در ماشین قابل شستشو است.

شید بامبو:
این پرده همان رومن شید است و فقط در نوع جنس نوارهای افقی با هم در تضادند. همانطور که از نام این پرده پیدا است، جنس این پرده از چوب بامبو است و بیشتر مناسب فضاهایی است که از دکوراسیون چوبی برخوردارند. این پرده با ضخامت های مختلف موجود است و در مقایسه با سایر مدل های شید، سایه بیشتری ایجاد می کند. نحوه جمع شدن این پرده نیز مانند رومن شید است.

شید زبرا:
این پرده ترکیبی از شید رول و پرده کرکره ای است که به آن دبل رول هم می گویند. پرده شید زبرا یک نمونه از محبوب ترین پرده های شید است و از دو لایه موازی تور و پارچه بهم متصل، تشکیل شده است. با تغییر زاویه بین دو لایه می توان نور را به راحتی کنترل کرد. این پرده علاوه بر تنظیم میزان نور، می تواند نور را به طور کامل مسدود کند.

طراحی زیبا، کارایی بسیار، قابلیت شستشو، عمر طولانی و نصب آسان از ویژگی های پرده شید زبرا است. این پرده هم مانند سایر پرده های شید، هم به صورت دستی و هم با ریموت کنترل باز و بسته می شود. بیشترین استفاده از پرده زبرا در محیط های اداری است.

در میان انواع پرده های شید ساده و تصویری، حال می خواهیم نوع دیگری از پرده تصویری را به شما معرفی کنیم: پرده تصویری لوردراپه. این پرده نیز مانند پرده های شید دارای قابلیت چاپ تصویر مورد نظر در اندازه دلخواه هست. تنها تفاوت پردهای تصویری لوردراپه و پرده شید تصویری در نحوه باز و بسته شدن آنها است. پرده های لوردراپه عمودی و پرده های شید به صورت افقی باز و بسته می شوند.

برای مشاوره در خصوص پرده های شید تصویری و سفارش، با ما در تماس باشید: 88820078-021